Ученици седмог разреда су учествовали у пројекту ,,ЗдравоРастимо“ у организацији Савеза за школски спорт Србије. Предавање је држао наставник физичког васпитања Бојан Спасојевић. Пројекат је подразумевао одржавање четири предавања о здравој исхрани, прављењу здравих намирница и активном начину живота. Као награду за успешно обављену обуку, ученици су добили мајице пројекта.

Ученици су током месеца јуна оживели још једну заборављену игру – игру кликерима. Наставници су децу упознали са правилима игре, терминима „Роша-рупа“, стиловима игре као што су „београдски“ и „новосадски, „градски“… Већање о врсти игре доносили смо демократски – већином гласова. Играло се и у „све“, што значи да само један погодак или потврђивање рупе победника промовише у апсолутног власника свих кликера који су били на стази. Организовано је такмичење између одељења нижих и виших разреда. Ова активност одрађена је у сарадњи са наставницом Иваном Воротовић.

Наставник Бојан Спасојевић