Дечија недеља, највећа национална манифестација за заштиту и промоцију дечијих права, отпочела је данас и трајаће до 13. октобра. Ове године се одржава под слоганом “Ја сам дете, имам план: толеранција и љубав за сваки дан!”

Наши основци су изванредним маскенбалом отворили врата Дечијој недељи и показали своју креативност, духовитост и довитљивост.

У матичној школи су учествовали ученици од првог до седмог разреда. Трочлани жири у саставу Марија Мајсторовић, Драгутин Лукић и Тамара Митровић имали су тежак задатак пред собом. У мору интересантних костима морали су да се одлуче за један који треба да однесе победу. Избор је пао на ученика четвртог разреда, Лазара Ћирића, који је верно дочарао молерско занимање.

Погледајте нашу занимљиву галерију.