crvenikrst2016b

Превенција насиља и превентивни рад у области борбе против трговине људима разлог су 2.11.2016. два одржана предавања – информативне радионице са стандардизованом презентацијом Црвеног крста. Реализатори предавања су педагог Снежана Петровић из Црвеног крста Шабац и вршњачки едукатор Теодора, ученица првог разреда средње школе.

Предавања у матичној школи у Змињаку и издвојеној школској јединици Петловача организована су у склопу обележавања октобра као месеца борбе против трговине људима. Присуствовали су ученици осмог разреда, наставници, школски психолог и директор школе.

Презентацију визуелног и писаног материјала пратило је интересантно излагање које су присутни са великом пажњом слушали и од самог почетка се у великом броју активно укључивали у дискусију.

crvenikrst2016g

crvenikrst2016f