На 55. Градској смотри рецитатора представило се осам ученика наше школе. У други круг такмичења (у категорији средњег узраста од 5. до 8. разреда) пласирала су се четири ученика: Теодора Јовановић, Марко Ерцеговчевић, Анђелија Вујичић и Милица Јелић.

На финалној вечери, ученица Теодора Јовановић (8-1) пласирала се на Окружно такмичење које ће се одржати 5. априла у Крупњу. Менторке нашим ученицима биле су Наташа Томић и Александра Павловић, наставнице српског језика и књижевности.

Такмичари: Милица Јелић, Анастасија Николић, Наталија Алановић, Теодора Јовановић, Јана Џиновић, Анђелија Вујичић и ментор Наташа Томић.

У категорији основаца од првог до четвртог разреда, наша представница је била Ива Младеновић из 4-1. Ива је стигла до финала, а њена менторка је била учитељица Мира Остојић.

Ива Младеновић, четврта слева.

Честитамо свим учесницима и њиховим менторкама, а Теодори желимо успех у Крупњу!