Ученик трећег разреда змињачке школе, Страхиња Крстић, и ову школску годину започео је успесима на атлетској стази. Обрадовао је своју школу сјајним резултатима. Па, да кренемо редом:

дана 26.9. учествовао је у Јесењем кросу у организацији Атлетског клуба ..АШК-Темпо“ и освојио 1. место;
заслужено 1. место на Кросу РТС-а у Петници који је одржан 8.10.;
само један дан након кроса у Петници учествовао је на Јесењем кросу пријатељства у Сремској Митровици. Такмичио се у две дисциплине и освојио два златна одличја;
дана 22.10. освојио је прво место на такмичењу у Новом Саду;
меморијална атлетска трка ,,Генерал Ђукић“ одржана је 30.10. у Ваљеву, а наш ђак је освојио сребрну медаљу;
учествовао је и у Партизановом кросу 12.11. и трку завршио на 2. месту.

Како сазнајемо, конкуренција на последња два такмичења била је изузетно јака, али је Страхиња успео да се избори за пласман. Оно што га сада чека јесте такмичење у Атлетској дворану у Београду које ће се одржати 26.12.2022. године.

Страхиња добија признање на Дану школе 22.11.2022. године

Школа ,,Јован Цвијић“ наставиће да подржава и негује таленте, а Страхињи жели сјајан пласман на предстојећем такмичењу!