У објави списка уџбеника за седми разред исправљена је грешка.

Књиге које ученици седмог разреда за учење страних језика треба да купе су: за Енглески језик, први страни језик: Messages 3 – Енглески језик за 7. разред основне школе, уџбеник, Klett, аутори Дајана Гуди и Ноел Гуди, Messages 3 – Енглески језик за 7. разред основне школе, радна свеска, Klett, аутори Мередит Леви, Ноел Гуди и Дајана Гуди;
за Француски језик, други страни језик: Pixel 3 – Француски језик за 7. разред основне школе, уџбеник, Data Status, аутор Colette Gibbe, Pixel 3 – Француски језик за 7. разред основне школе, радна свеска, Data Status, аутор Patricia Robert.

Списак изабраних уџбеника за све разреде ОШ „ЈОван Цвијић“ за школску 2018/19. може се погледати на страници Уџбеници.
Списак изабраних уџбеника за седми разред за школску 2018/19. може се погледати испод овог текста.

Седми разред