Седморо ученика првог и другог разреда наше школе освојило је 3. место у групи на Општинском такмичењу „Пажљивкова смотра“ у Шапцу.

Председник Савета за координацију послова безбедности у саобраћају на путевима на територији града Шапца Немања Пајић уручио је пехар и медаље победницима “Пажљивкове смотре”.

Фото: фејсбук страница Nemanja Pajić

,,Кроз реализацију пројекта “Пажљивкова смотра”, који је предвиђен за децу предшколског узраста и ученике првог и другог разреда, деца су стекла завидно знање у познавању правила за безбедно учешће у саобраћају. Заједно са васпитачима и учитељима деца су кроз различите типове игара које су прилагођене њиховом узрасту, усвојила нова знања која ће свакодневно користити на путу до школе“, изјавио је господин Пајић.