ОШ ,,Јован Цвијић“ из Змињака одлучила је да Дечију недељу под слоганом Велико срце деце Србије започне акцијом прикупљања књига за школску библиотеку.

Ако сретнеш човека ретког интелекта, одмах га питај шта чита.
Ралф Валдо Емерсон

Поклањањем једне или више књига обогатићете нашу школску библиотеку и тиме усрећити основце којима је књига најбољи пријатељ. Шта нам недостаје? Песме за децу, бајке, приповетке, романи, лектире… Све оно што је прилагођено узрасту ученика једне основне школе.

Како је, уједно, октобар месец књиге, овим бисмо желели да покажемо колико је читање заиста важно. Надамо се да ћете се одазвати нашој акцији и помоћи нам у намери да библиотеку напунимо лепим и разноврсним насловима.

Књиге можете донети лично у школу или их послати на адресу:
улица Војводе Мишића 1
15352 Змињак

Акција траје до краја октобра.

Уколико имате недоумица око одабира, можете нам писати на мејл адресу biblioteka@osnovnaskolazminjak.edu.rs

С поштовањем и захвалношћу,

Библиотекари ОШ ,,Јован Цвијић“