Захваљујемо се Министарству просвете, науке и технолошког развоја на честиткама које су нам упутили поводом прославе Дана школе и јубилеја:

Министарство просвете, науке и технолошког развоја вам честита Дан школе са жељом и уверењем да и даље у будућности наставите вредно и успешно да радите и остварујете резултате како је то Школа чинила и протеклих 180 година.
Срдачан поздрав, Сектор за предшколско и основно образовање и васпитање

Такође, захваљујемо се Градоначелнику града Шапца Др. Александру Пајићу, на посети, лепим речима и поклону који је уручен нашој школи поводом овог лепог догађаја.

Са изразима дубоког уважавања и захвалности на досадашњем образовном раду ваше школе, честитам овај значајан јубилеј, 180 година од оснивања Основне школе „Јован Цвијић“ у Змињаку.
Образовање је пут, а не циљ, и стога је ваше досадашње искуство изузетно драгоцено за будућност.
Желим вам успех у даљем раду. Градоначелник Шапца, Александар Пајић