prvacikrosrts2016

Шабац је данас по седми пут био домаћин финалне серије кроса РТС-а Гран при Радио Београда.

Милош Максимовић из Петловаче, ученик ОШ „Јован Цвијић“ освојио је седмо место у конкуренцији ученика првог разреда, а други је међу шабачким учесницима у трци.

devkrosrts2016

У 26 одржаних трка од предшколског узраста до завршних разреда средњих школа и две трке у сениорској конкуренцији, циљем је прошло 1394 такмичара.

vasickrosrts2016

Све јуниорске трке имале су ниво државног првенства а обе сениорске трке међународни карактер.

predstartkrosrts2016

РТС крос серија је изборна за састав репрезентације Србије за Европско првенство на Сардинији.

startkrosrts2016

На такмичењу у Шапцу Амела Терзић је победила на 8000 метара испред Оливере Јевтић и Биљане Цвијановић.

oliverakrosrts2016

Код сениора на 10km, у самом финишу до тријумфа је стигао мађарски репрезентативац Бернабеш Бене.

sabackrosrts2016

Основну школу „Јован Цвијић“ представљало је 50 на школском кросу најбоље пласираних ученика, заједно са својим наставницима Драгутином Лукићем и Љиљаном Николић.

svikrosrts2016

odmorkrosrts2016