У склопу Дечије недеље, дана 6.10.2022. године организован је избор за „Нај фризуру“.

У Змињаку су учествовали сви ученици од првог до осмог разреда. Они најмлађи су искористили ову прилику да дођу маскирани. Жири овог такмичења, уз подршку осталих ученика, изабрао је најбоље и најзанимљивије фризуре међу такмичарима. Ученици су показали велику креативност и радост током одржавања ове активности.

Ученици из Петловаче отишли су корак даље, па тако нису дошли од куће са фризурама, већ су улогу фризера преузели ђаци. Фризери су неопходан фризерски алат понели од куће, а потом се препустили машти и жељи муштерија. Уз атрактивне вибрације аплаудирања и похвале жирија, учесници су добили бодове од 1-10 за свој труд и рад.