Пројектна настава заживела је и у нашој школи. Наши прваци, под вођством учитељице Јелице Исаиловић Илић, успешно су током септембра реализовали свој први пројекат, „Бонтон“.

Прваци су постепено утврђивали и усвајали правила лепог понашања, уз помоћ учитељице, наставника физичког васпитања, помоћног особља наше школе, школског полицајца, едукативне представе о безбедности у саобраћају… Пројекат су ученици окончали са више самопоуздања, јачи и самосталнији. Остали наставници и учитељи ОШ „Јован Цвијић“ заинтересовано су пратили рад првака и пружали помоћ и подршку, а на крају исказали и речи хвале.

Делићи заједничког рада овековечени су на фотографијама, а пројекат је представљен кроз пано на ову тему. Ученици првог разреда са ентузијазмом крећу у нов изазов – пројекат „Здрава храна“.